O FIRMIE

Witamy w naszej firmie

Prezentujemy Państwu bogatą ofertę handlową druków szkolnych, akcydensowych, jak również na wyższe uczelnie. Druki sprzedawane w naszej firmie są zatwierdzone przez MEN. W swojej ofercie posiadamy również druki giloszy do drukowania świadectw szkolnych, legitymacji, zaświadczeń ukończenia wszystkich kursów językowych i szkoleń BHP w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Ponadto mamy w ciągłej sprzedaży kroniki, księgi pamiątkowe, złote księgi, okładki na świadectwa, karty czytelnika i dzienniki lekcyjne. Realizujemy również zamówienia na artykuły biurowe, środki czystości, kosze metalowe, plastikowe, bindownice, zgrzewarki, folie do zgrzewarek, grzbiety do bindowania, flagi, puchary sportowe, wywieszki na drzwi, numerki, identyfikatory, tusze, tonery, papier ksero, papier komputerowy, podaniowy, kreda biała, kreda kolorowa.

Cechą charakterystyczną naszej firmy jest fachowa wiedza zdobyta długoletnią pracą w tej branży. Naszym klientom oferujemy fachową pomoc w wyborze druków do prowadzenia danej placówki oświatowej. Jesteśmy do dyspozycji klientów, zamówiony towar dostarczany jest GRATIS pod wskazany adres, co pozwala naszym odbiorcom zaoszczędzić czas.

Oferta nasza jest sprawdzona i dobra.

MARIA SKOCZEŃ

Wykonanie: AGINUS